Hírek
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
... 953 954 955 956 957
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13   2011. 02. 01. kedd 17:50
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség Admin

Megjelent a TFP 215-ös, februári száma!

TFP 215-ös, februári lapszáma már kapható az újságárusoknál, és szexshopjainkban! Szexmagazinunkban jó szokásunkhoz híven rengeteg erotikát és kőkemény szexet találtok, ami garantáltan felforrósítja majd a fagyos februári napokat.

Ahogy azt már megszokhattátok, több mint 250 szexhirdetés vár benneteket most is, az amatőr szexpartnerkeresőktől a profi lányokig. Akár egy hétvégi csoportos bulizásra, akár Dominára, bizarr szexre vagy egyszerűen csak egy kis entyem-pentyemre keresel partnert, magazinunkban biztosan megtalálod a farkadhoz és puncidhoz illő szexpartnert.

Ebben a hónapban ismét 3 hirdető lánnyal olvashattok részletes interjút, amelyből minden intim részlet kiderül a csajok szex-szokásait illetően.

A címlapon: Madison Ivy a szőke szexciklon elegáns budoárjában dobálja lefelé a textilt

t1

Krisztina Ventura, a hatalmas, természetes cicijéről elhíresült magyar pornóstündér barátnőjével a nem kevésbé ismert Alexandra Diamond-al hancúrozik, bevetve a tuti fegyvert, egy jókora műfütyit!

Szexbazár rovatunkban a renitens celebnő, Paris Hilton olyan arcát is megmutatja, amilyet eddig még nem láthattunk...

Sztársáv rovatunkban Gina Gallardo titkos részleteket is elárul élete nehéz pillanatairól

Egy szaftos anál-hancúrban Anna Nova, a dögös MILF nem viselkedik éppen szűziesen...

Tuti Casting: a UPC reklámből elhíresült falfúró szomszéd ismét egy kezdő lánykát kapott faszvégre, és ahogy kell, be is töri alaposan a szöszit!

Egy érzéki szilikontuning, Brooke megmutatja, milyen módszerekkel szereti szárazra facsarni a pasik farkát

A fétis kedvelőinek: Melissa, egy törékeny szőke tinilány kegyetlenül kisámfázza popóját egy jókora kőkemény dildó segítségével

Análkirálynők bevetésen - azaz: egy szőke és egy barna csajpáros ráveti magát a hímekre, és minden létező nyílásukat használni engedik...

Végezetül Paparazzi rovatunkban Heidi Klum meztelenkedik

A Szex legyen Olvasóinkkal februárban is!
(Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
 
#12   2011. 02. 01. kedd 17:47
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség Admin

Az őskorban is használtak műfütyit!

Sokan a modern kor találmányának tartják a pornót, és a vele járó huncutságokat. Ám nemrégiben előkerült egy kőkorszaki eszköz, ami kísértetiesen hasonlít a XXI-ik századi vibrátorra. Az Ulm városa közelében talált 28 ezer éves lelet egy kőtárgy, amelyet őseink szexuális segédeszközként használtak.

Mindez azt bizonyítja, hogy már az ősember számára is sokkal több volt a szex egyszerű töcskölésnél.

Az ősember-szexről annyit már korábban is tudtak az archeológusok, hogy leginkább a promiszkuitás volt jellemző a kőkorszaki férfiakra és nőkre, és meglepő módon igen változatos és aktív volt a szexuális életük.

Az archeológusok szerint az ősközösségi társadalmakban a gruppen-szex, a transzvesztitizmus, a szexuális segédeszközök és esetenként a szado-mazo technikák is meglepően széleskörben elterjedtek lehettek a primitív társadalmi körökben.
Legalábbis erre utalnak az őskorból származó szexuális segédeszközök vagy az ellentétes nemre jellemző ruhákban eltemetett emberi maradványok.
A kutatók még arról is szentül meg vannak győződve, hogy, hogy a számos helyen fellelt kőkori Vénusz-szobrocskák sem afféle termékenység istennőket ábrázoltak, hanem inkább a kőkorszaki nyuszis magazin kihajtható “posztereiként” funkcionáltak.

A monogámia sem volt bevett szokás akkoriban, ugyanis csak később vált uralkodó életformává, amikor a vadászó-gyűjtögető életmódról őseink áttértek a letelepedett, földművelő életmódra.

A kőfütyi valójában kettős funkciót töltött be: maszturbálásra és tűzgyújtásra is használták. Sima felületét ugyanis a kovakővel való tűzcsiholásnál tudták jól alkalmazni.

w1

(Forrás: pollsb.com)
(Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
 
#11   2011. 01. 25. kedd 16:49
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség Admin

Katy Perry nagyon rábukott

Az tegye fel a kezét, aki eltolná Katy Perry fejét, ha az rá akarna bukni a répájára! Aki feltette a kezét, az sürgősen keresse fel háziorvosát vagy gyógyszerészét! A California Girls dögös énekesnője szívesen vetkőzik magazinoknak, fittyet hányva a lelkipásztor szüleitől kapott tanításokra.

Legutóbb az Esquire magazin fotósának villantotta fel igen nagyra értékelt dekoltázsát, és – bár a melltartó lekerült Katyről, a bimbóit ügyesen kitakarta a nagyérdemű elől. Az 1984-es születésű szexi énekesnő jelmondata mindent elárul meztelenkedési filozófiájáról: „Ha vetkőzöl, igenis dögös vagy! – vallja Katy, akit egyébként a Maxime magazin a világ legdögösebb nőjévé választott tavaly nyáron.
Bár Perry kisasszony heverészett már egy szál kék parókában is meztelenül, azért ilyen hardcore pornójelenetekre magazinokban még nem adta a fejét. (reméljük a hálószoba négy fala közt annál inkább!) Ez persze nem szegte kedvét a photoshop-kalózoknak, rittyentettek hát pár komoly és szaftos
jelenetet Katy főszereplésével. Most ezekből mazsoláztunk nektek.

k1

k2

k3

k4

k5

k6

l7

k8

Forrás: celebdefamer.com
(Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
 
#10   2011. 01. 24. hétfő 02:43
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség Admin

Melle ölte meg a pornócsillagot

Csütörtökön egy magánklinikán elhunyt Blonde Cora német pornószínésznő, aki alig több, mint másfél éve Guiness rekordra pályázott... egy pornómoziban 200 férfit szeretett volna lecummantani...

A 23 éves plasztiktündér a hatodik mellműtétjét követően esett kómába, majd 9 nap múlva meghalt.

Cora a német Big Brother 2010-es valóságshow-jában tett szert országos ismertségre. Egy évvel korábban egy német pornómoziban megkísérelt orálisan kielégíteni 200 férfit, ám a 75-ik fasz után elájult, légzési rendellenességekkel azonnal kórházba is szállították.

A lány korábbi öt műtétjét egy lengyel magánklinikán végezték, ahol azonban már azonban nem voltak hajlandók újabb szilikont gyömöszölni az így is igencsak feltuningolt csajsziba. A hamburgi Alster magánklinika azonban vállalta a műtétet.

A pornószínésznő producere azt nyilatkozta a sajtónak, hogy gondatlan emberölés miatt eljárást indítanak a beavatkozást végző orvos és az altatóorvos ellen.

n1

n3

n2

Forrás: cnn-com
(Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
 
#9   2011. 01. 24. hétfő 02:39
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség Admin

Január 27-én, csütörtökön este Privát Party a Club Tuttiban!

Fülledten forró kikapcsolódás vár mindenkire, aki január 27-én, csütörtökön este velünk bulizik a Club Tutti Fruttiban. Klubunk színpadán tabumentes sztriptíz, forró csajok és nagyon forró műsor várja vendégeinket.

t1


Tabumentes sztriptíz, dögös csajok, élő szex a színpadon a bevállalósabb vendégek bevonásával! Ha már unod a szexchatet, a filmeket, itt az idő, hogy élőben élvezd, amit eddig csak a monitorodon láthattál.

Szeretnéd feldobni valamivel a párkapcsolatodat? Hozd el a párodat, és kóstoljatok bele együtt a tabumentes erotikus szórakozásba!

A Klub címe: Budapest, VII. Dob utca 11. Erotika Centrum
Műsorkezdés: 2011. január 27. este 20.30.

Belépő ára: 4000 Ft

Hölgyeknek a belépés INGYENES!

Mivel a Club befogadóképessége korlátozott, ezért javasoljuk, hogy előre foglald le helyedet. Figyelem! Klubunk diszkrét, zártkörű klub, belépés csak kártyával, amelyet a belépő megvásárlása után a kasszánál kapsz.

Számunk: (06-1) 351-1000, 06-30-444-7900

E-mail: erotikacentrum@chello.hu

***

HOT Private PARTY in Tutti Frutti Club on 27. January!
Come and enjoy our sexy programmes: horny streaptease, sexy girls and live sex on our stage. If you have enough brave – you will be the star also!
Hot girls, cool drinks and a familiar Club – this is Tutti Frutti Club.
FREE ENTRY for ladys

For members: 4000 HUF

Come and enjoy yourself on Thursday, 27. January , 8.30 PM
Our Club is located in Budapest, VII. district, Dob street 11.

Phone: (06-1) 351-1000, 06-30-444-7900

Reservation recommended 1-2 days before
SEE YOU on 27.January wink

t2

t3

t4
(Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
 
... 953 954 955 956 957
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A blog adatai

Nyitotta: tesztuser tesztuser
Nyitás ideje: 2010. 10. 22. péntek
Bejegyzések: 4783db
Utolsó üzenet: ma 07:01
 

Hírek

ma 07:01
Amatőr tinimami dugásra éhezik Ezen az idei nyáron igencsak aktív volt a gólya a PSC csajszik háza táján. Egy újabb amatőr szereplőnk került ugyanis áldott állapotba Alexandra igencsak szexéhes tinimami, aki a kilencedik hónapban is pontosan annyira ki van éhezve a méretes faszra,... Tovább
tegnap 07:03
Katy-t teleélvezik Katyval tényleg nem tudunk betelni, ő pedig mindig újabb és újabb amatőr jelenetre jelentkezik barátjával. Ezúttal szexi hófehér bundájából csomagolta ki magát kameránk előtt, aztán pedig szétkeféltette és teleélveztette izgató... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 590 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
4 780 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
7 960 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
3 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14 730 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A TuttiFruttiParty oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!