57 évesen is vetkőzik a kolumbiai nagyi!
Nem tudjuk mit esznek ezek a kolumbiaiak, hogy ötven éves korukra ilyen nagyik rohangálnak náluk az utcákon! Mindenesetre Amparo Grisales fotóinak láttára úgy éreztük, legszívesebben máris csomagolnánk, és irány Kolumbia! Az ultradögös színésznő idén tölti be az ötvenhetediket (igen, nem tévedés!) , de minden porcikája hibátlan!
Olyannyira, hogy a húszéves csitri csajok sápadhatnak a nagyi pucér fotói láttán. Az 1956-ban született Amparo a SoHo magazinnak állt modellt, és szerencsére nem vitte túlzásba az öltözködést.

A kezdetben modellként dolgozó Grisales a ’80-as években kezdett színészkedni, egy népszerű kolumbiai telenovellában kapott szerepet. A televíziós szereplésnek köszönhetően hamarosan országszerte ismert lett a neve, és mint szexszimbólumot tartották számon.

Manapság legalább akkora népszerűségnek örvend, mint például a híres focista, Diego Maradona. Bennünket azonban nem a színészi képességei ragadtak meg, sokkal inkább a „meztelen igazság”. Srácok, akiknek erre a nőre nem áll, az máris keresse fel háziorvosát, vagy gyógyszerészét!


30-nak néz ki, pedig ezek a legfrissebb fotók az 57 éves színésznőről!

(Forrás: soho.com) (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
Dugás az Oktogon nyilvános férfi WC-jében
Éva néni az Oktogonon dolgozik egy nyilvános férfivécében, mint takarítónő, és munkáját olyan lelkiismeretesen látja el, hogy a férfivendégek nem csak az illemhely tisztaságát várhatják el tőle, hanem némi személyes törődést, mitöbb kényeztetést is.
Íme Éva néni munkahelye, a férfi WC. Jártál már itt?
Takarítás mellett időnként más is belefér...

Ha kell, Éva néni két kemény dákót is leápol egyszerre, mindenki nagy megelégedésére!

A jelenet megtekintéséhez IDE kattints!

Új letölthető filmünk: Iskolás lányok 5.
Nincs is élvezetesebb annál, ha egy szép kis tinilányt sikerül az embernek becsalogatnia a málnásba... Finom, friss popó, duzzadó cicik, és persze forró érzéki száj... nyami... Nna, hát ilyen tiniből van négy pompás darab ezen a DVD-n, akiket agyba-főve dugnak


Az előzeteshez és a film letöltéséhez klikk IDE!


Köszönjük, hogy a legális utat választod a film letöltéséhez, és SMS-eddel a hazai amatőr szexfilmgyártást támogatod!



Szexmozi, shop és club Budapest szívében - mostantól kedvezőbb árakon!
Hétfőtől vasárnapig várjuk a szórakozni vágyó hölgyeket, urakat, lányokat, párokat az Erotika Centrumba, ahol délután 2 órától este 10-ig szexmozi, kabinok, bár és intim kis sarkok várják vendégeinket több, mint 300 nm-en. Mostantól olcsóbb árakkal!Egy valódi szexlabirintusban érezheted magad, mert nálunk minden sarok külön intim pillanatokat rejt.
Az emeleten szexshop található, ahol szexuális segédeszközök, újságok és dvd-k széles kínálatával várjuk kedves vásárlóinkat! Hetero, biszex és meleg filmek hatalmas választékban! Minden DVD-re most 50 % árengedmény!

Lent szexmozi, kabinok, és bár várja vendégeinket. Hűtött italok harmadosztályú árakon!
HÖLGYEKNEK INGYENES BELÉPÉS!
URAKNAK 1100.-FT.
BELÉPÉS NEM CSAK PÁROSAN!
Tagsági kártya nem szükséges!
Címünk: Budapest, VII. Dob utca 11. Erotika Centrum
Telefon: (06-1) 351-1000, 06-30-444-7900
AKCIÓ: Hétfőtől szombatig 10-13 óráig, illetve vasárnap 12-18 óráig az emeleti kabinokba 50 %-os kedvezménnyel válthatsz napi belépőt! Így a belépőd ára mindössze 500 Ft/fő!
Belépő ára CSAK A GALÉRIÁRA: Hétfőtől szombatig 14-22 óráig: 800 Ft/fő
25 ÉV ALATTI SRÁCOKNAK A BELÉPŐ HÉTFŐ-SZERDA INGYENES!
Az Erotika Centrum (szexshop) nyitvatartása: Hétfő-Szombat 10-22 óráig
Vasárnap: 12-18 óráig
A Szexmozi, kabinok és a bár nyitvatartása: Hétfő-Szombat 14-22 óráig
Vasárnap: ZÁRVA



További rendezvényeinkről ITT tájékozódhatsz!
Mi minden található az Erotika Centrumban?
Tekints meg az Erotika Centrumot bemutató videónkat IDE kattintva!

Pucáran jótékonykodnak az angol barátnők
Angliában az elmúlt években hihetetlen módon elszaporodott a pucér jótékonykodás. Vetkőztek már farmerlányok, csinos egyetemisták, háziasszonyok, stewardessek, hatvanas boltos nénikék, most pedig egy rakat falusi csaj határozott úgy, hogy ők is ledobják a textilt.

A lányok autóbalesetben elhunyt barátjuk emlékére készítenek naptárt, persze szigorúan meztelent. Összesen huszonnégy 18 és 40 közötti lány vállalta a meztelenül pózolást, a dizájnt pedig nagyon vagányra vették. Dzsip, gumicsizma és fegyver is a kellékek között van. Barátjuk ugyanis imádta az extrém sportokat, a száguldozást és a vadászatot, és fegyverével nem csak vadállatokra célzott…



Igazi szoknyavadász volt, úgyhogy most biztosan örül, ha látja hajdani barátnőit egy szál muffban pucsítani! A lányok a naptáreladásból összegyűlő pénzt jótékony célra ajánlják fel, mégpedig a Midlands Air mentővállalatot gazdagítanák a reményeik szerint 10 ezer eurót meghaladó összeggel.

(Forrás: dailymail.co.uk) (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)